30. 01. 2014

Dobrovolníky čeká školení

Olympijský park Soči – Letná 2014 bude fungovat i díky třem stovkám dobrovolníků, kteří nabídli svou pomoc. Aby dění v parku probíhalo bez problémů, všichni dobrovolníci musejí projít proškolením. 

To je naplánováno na neděli 2. února a na pondělí 3. února a proběhne ve třech vlnách:

- v neděli 2. února od 10.00 do 13.00,

- v neděli 2. února od 14.00 do 17.00,

- v pondělí 3. února od 14.00 do 17.00.

Pokud patříte mezi dobrovolníky, na jednotlivé běhy se můžete přihlašovat prostřednictvím Facebooku. Školení proběhne v prostorách tiskového centra fotbalového klubu AC Sparta Praha. Vstup je z ulice Milady Horákové, kde jsou také tramvajové zastávky linek číslo 1, 8, 12, 25 a 26, od vrátnice už budete uvedeni dále. S sebou nezapomeňte občanský průkaz a případně zápisník na poznámky.

Do programu školení patří i prohlídka parku. V jeho průběhu dostanete všechny nezbytné informace pro činnost v parku. Účast na školení je pro dobrovolníky povinná. Náhradní termín bude možné absolvovat pouze v případě závažných důvodů k absenci. Pokud budete potřebovat další informace, obracejte se prostřednictvím emailu na adresu dobrovolnici@olympic.cz.


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku