12. 02. 2014

Dětský ráj s postavičkami Čtyřlístku

S proslulými komiksovými hrdiny Fifinkou, Pinďou, Bobíkem a Myšpulínem se mohou malé i větší děti potkat v areálu Olympijského parku. Vydavatelství Čtyřlístek pro ně připravilo stan, v němž si malí sportovci mohou vyzkoušet Bobíkovu posilovnu nebo prozkoumat Myšpulínovu dílku.

Dětem září očka, když si se potkají s maskoty známých postaviček, které znají z kreseb grafika Jaroslava Němečka. Ve stanu Čtyřlístku umístěného jen pár kroků od hlavního vstupu se mohou se známou čtveřicí jak fotit, tak i sportovat. Silák Bobík dětem představuje svou posilovnu, kde děti zvedají činku a kámen. Na Pinďově dráze se skáče přes překážky nebo běhá slalom a u vynálezce Myšpulína se děti vyřádí vybarvováním pravidel fair-play nebo luštěním kvízu s motivy Čtyřlístku.

A po tvrdé práci je čas na sladkou odměnu. U Fifinky děti loví pruty dorty, ovoce a jiné laskominy. Za každý splněný úkol přitom děti získávají obrázky a razítka. V dětském stanu je veřejnosti k dispozici také stolní fotbálek, hokej i lyžařský simulátor!        

Jaroslav Němeček v Olympijském parku oslaví 20. února své životní jubileum. Pojďme mu společně poblahopřát a poděkovat za příběhy, které dělají společnost dětem už víc než čtyři desetiletí! 


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku