19. 02. 2014

Curling ukážou reprezentační hvězdy

Reprezentační hráči vám ve čtvrtek od 19 hodin ukážou, jak se hraje curling na profesionální úrovni. Tým Sem Tam Brno skipa Jiřího Snítila se střetne s družstvem Savona 5 skipa Miloše Hoferka.

Bude se jednat o střet generací, úspěšný a zkušený tým Jiřího Snítila jen těsně nepostoupil na olympijské hry. Zárověň se jedná o několikanásobné mistry České republiky, pravidelné účastníky mistrovství světa a mistrovství Evropy. Do týmu patří také viceskip a Snítilův bratr Martin a dále Marek Vydra, Jindřich Kitzberger a nejmladší člen týmu Jakub Bareš.

Proti nim bude stát nová generace - nejmladší tým na mistrovství republiky. Přestože družstvo skipa Miloše Hoferka ještě nezískalo tolik úspěchů jako jejich soupeři, jeho členové mají velmi zajímavé individuální úspěchy. Vedle skipa Hoferky, reprezentanta ve smíšených týmech a někdejšího Snítilova spoluhráče, jsou v týmu juniorští mistři republiky. Jsou to viceskip Michal Zdenka a dále Vít Souček, Jakub Splavec a Martin Štěpánek.

V dlouhodobé části mistrovství republiky týmy remizovaly, proto můžete čekat vyrovnaný duel té nejvyšší úrovně.

Úvodní foto: Václav Mudra


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku