27. 12. 2013

Česká televize bude vysílat olympijský hokej

Televize Nova a Česká televize uzavřely programovou dohodu, na základě které získá veřejnoprávní televize práva vysílat na volně šířených kanálech olympijský hokejový turnaj v Soči a skupina Nova převezme vysílací práva k úspěšným českým filmům.

Díky této dohodě bude Česká televize vysílat kompletní Zimní olympijské hry včetně hokejových utkání na volně dostupných kanálech ČT sport a ČT 2.

„Je to skvělá zpráva pro české fanoušky. Zjednoduší nám to organizaci v Soči i v Olympijském parku na Letné," řekl předseda ČOV Jiří Kejval.

„Jsem rád, že k této dohodě došlo. Vedle převzetí vysílacích práv k olympiádě zahrnuje dohoda i další oblasti programové spolupráce. Celkový náklad na pořízení práv na vysílání olympijského hokejového turnaje odpovídá našim původním očekáváním," říká generální ředitel České televize Petr Dvořák.

Olympijské hry se budou vysílat 24 hodin denně na dvou bezplatných kanálech ČT sport a ČT2 a na placeném kanálu Nova Sport.


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku