19. 02. 2014

Bavte se v Olympijském parku Soči – Letná v rámci T-Mobile stanu se Spartou

Zatímco v Soči dále probíhají boje o olympijské medaile, fanoušci zimních her fandí a baví se v Olympijském parku na Letné. A ve čtvrtek 20. února u toho budou i hráči Sparty, kteří se přijdou podepisovat všem zájemcům.

V uplynulých dnech si v Olympijském parku Soči – Letná vyzkoušel biatlonový závod sparťanský kapitán David Lafata, který se na běžkách proháněl mezi nadšenými návštěvníky letenského areálu a prokázal svou střeleckou pověst i při střelbě laserovou puškou. Nebyl posledním hráčem Sparty, kterého jste mohli v rámci parku na Letné potkat.

Ve čtvrtek 20. února totiž v T-Mobile stanu proběhne od 17 hodin autogramiáda hráčů letenského A týmu – záložníka Kamila Vacka a obránce Costy Nhamoinesu.

Kromě těchto dvou sparťanských hráčů potkáte v olympijském parku ve čtvrtek a v pátek také sparťanské hostesky či maskota. V tipovacích soutěžích můžete vyhrát různé suvenýry i vstupenky na úvodní jarní utkání fotbalové ligy mezi Spartou a Brnem, které se hraje v pondělí 24. února od 18 hodin na stadionu Sparty na Letné.

Úvodní foto: Milan Jaroš


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku