Alpine Pro

Se stejným nadšením jako naše olympioniky oblečeme v Alpine Pro stanu na Letné i vás!

S hrdostí oblékáme české olympioniky! Naše česká značka Alpine Pro již potřetí měla tu čest navrhnout a vyrobit kolekci oblečení pro české olympioniky. Naší prioritou je poskytnout široký výběr značkových produktů, jejichž cena odpovídá kvalitě použitých materiálů a nadčasovému designu, sportovcům vrcholovým i rekreačním.

Se stejným nadšením jako české sportovce oblečeme i vás, a to přímo na Letné. Ve stanu Alpine Pro, který najdete nedaleko hokejových hřišť na hlavní třídě procházející celým areálem, pro vás máme k zakoupení připravenu olympijskou kolekci Soči 2014 - pánské, dámské i dětské bundy, kalhoty, vesty a mikiny, originální beranice i další doplňky.

Nepřišli jste na Letnou sportovat, ale všudypřítomné sportovní veselí ve vás probudilo touhu nasadit brusle či lyže nebo jste si jen doma zapomněli rukavice a zoufáte si, že budete muset zůstat pasivním divákem? U nás pořídíte i kompletní vybavení zimních doplňků. Zakoupit si můžete také vlastní hokejový dres s vaším jménem a číslem nebo další doplňky hokejových fanoušků (šály, čepice, rukavice).

Věříme, že i letos přepíšeme sportovní dějiny jako ve Vancouveru, kde Česko poprvé v historii vybojovalo na zimní olympiádě více než jednu zlatou medaili, a v Londýně, který byl se ziskem deseti cenných kovů druhými nejúspěšnějšími hrami vůbec. I tehdy stanuli čeští sportovci na stupních vítězů v olympijských kolekcích značky Alpine Pro. Nástupové sety všech tří olympijských kolekcí (Vancouver, Londýn i Soči) budou vystaveny v našem stanu na Letné. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku